مواد لازم
1- واير مرغوب سيمي به مقدار كافي(عمده كار تهيه واير مرغوبيه كه كمترين مقاومت رو در برابر جريان داشته باشه)
تصویر

2- جعبه لوازم برق كاري شامل سيم كن و انبردست و دم باريك و.
تصویر
تصویر

3- لوازم لحيم كاري
تصویر

واير هاي فابريك رواز روي ماشين باز ميكنيم (ترتيب شو فراموش نكنين ! ) بعد بايد سر شمع ها و عايق شون رو باز كرد.
تصویر

براي اينكار اول بايد عايق لاستيكي رو از روي سيم واير به عقب كشيد.
تصویر

اگر عايق لاستيكي به سختي حركت ميكند براي حركت از كمي مايع ظرفشويي رقيق شده استفاده كنيد.
تصویر

سر سيم في رو با دقت از سيم واير فابريك جدا كنيد و لبه هاي آن را براي نصب مجدد آماده كنيد.
حالا با آزاد كردن دو سمت واير فابريك به مقدار طول واير فابريك از كابل مورد نظر ببريد و دو سر كابل را به ميزان لازم نيز كرده و پس از عبور دادن عايق هاي لاستيكي سر شمعي ها را متصل كند.
در هنگاه متصل كردن سر شمع ها به مقدار كافي دقت كنيد :lol: سر سيم شده تا ميشود به زير كابل و دهانه سر شمعي از بالا به نيروي كافي جمع ميشد.
قسمت زيرين كابل كه به زير خم شده دقيقآ براي محكمي فيزيكي كمي لحيم ميشود ( سيم خم شده به سر شمعي )
تصویر

بعد از انجام دادن ماحل فوق سر شمعي را به مقدار كافي به داخل عايق لاستيكي ميرانيم.
تصویر

حالا واير ما حاضر شده براي بقييه ماير ها مارحل رو تكرار ميكنيم.
موفق باشيد

حسين من چن بار اين فكر به كلم زده اما ترسيدم
چون وايراي تو بازار ولتاشون چن صد ولت بيشتر نيس

اگه بگي چه جور وايري عاليه
مغزي مسي باشه يا آلمينيوم ؟؟؟؟
قطر مغزيش چقدر باشه؟
سيمش رشته رشته باشه يا مفتولي؟؟
جنسش نرم باشه يا خشك ؟؟؟

مشكل اصلي همون سيمه
چون چنين چيزي هم قيمتش بالاس و هم كم گير مياد

اگه ماركي سراغ داري كه خوب باشه بگو

حسين جان من يه جايي تو تيونينگ تاك خوندم كه واير اسپرت ها برتريشون نسبت به معمولي اينه كه عايق بنديشون بهتره
به خاطر همين من يه مدت روي وايرها رو با چسب نواري برق و اون نوار سفيدا كه دور لوله آب ميبيندن (نوار تفلون ) بستم :-(
چيزي احساس نكردم ولي به نظرت تاثير ميتونه داشته باشه ؟ :-D

بله انتخاب كابل واير از همه مهم تره
اين كابلي كه من دارم آلماني اصله و جنسشم مه :-) افشان مسي روكش آلومنيوم(تك تك رشته هاي افشان) با يك لايه روكش عادي و يك لايه نايلون فشرده و بعدش يك لايه روكش ضد حرارت.
اينم بيش از 5000 كيلومتر رو ماشين خودم تستش كردم حتي كوچيكترين نويزي رو سيستم نداشت :( مقاومتشم خييلي از واير استاندارد كمتر بود و اين ماير بيشتر تو شرايط حاد خودشونو نشون ميده شرايطي كه برق ي ماشين زياد ميشه مثله جاهايي كه رطوبت زياده و.

وظيفه بود فقط اميداوارم بقييه اعضا هم زماني كه قرار كاري رو براي خودشون بكنن يك دوربين بزار كنار دستشون و با چند تا توضيح و عكس مباني اين كار ها رو وارد فروم كنن :eek:

درست كردن واير اسپرت [رایگان] +آموزش ویدئویی

واير ,رو ,كه ,سر ,سيم ,باشه ,به مقدار ,سر شمعي ,عايق لاستيكي ,مقدار كافي ,باشه يا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

احساس آرام _ ارتباط با ضمیرناخودآگاه ، کائنات amol-zombie-films سریال جواهری در قصر یانگوم تجهیزات آزمایشگاهی گندم وآردو بذر وغلات وبلاگ جامع پزشکی و سلامت avayifakhteh بهین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود فیلم و سریال ایرانی پخش عمده پوشاک بچه گانه _پسرانه_ دخترانه_شلوار راحتی کودک و... پیدا کردن پسوورد وای فای